вівторок, 11 лютого 2014 р.

Налаштування графічних оболонок/інтрефейсів у R

Серед чисельних представників GUI можу рекомендувати наступні: R Commander, RStudio та RKWard (з встановленням останнього є проблеми).


R Commander
Інсталюємо:
> install.packages("Rcmdr", dependencies=TRUE)

Запускаємо:
library(Rcmdr)

Якщо є певні проблеми з відсутніми пакетами, їх пропонується довстановити, слід погодитися, і все буде ок.

Працюємо!

R-Studio
Качаємо і встановлюємо:
http://www.rstudio.com/ide/download/desktop

Працюємо!


RKWard
Качаємо і встановлюємо:
http://sourceforge.net/projects/rkward/files/Current_Stable_Releases/
УВАГА: вимагає встановленого KDE та R, інакше треба качати повний комплект

Немає коментарів:

Дописати коментар